Timing

9 червня / Реєстрація учасників / 9 Червня

Main Stage


1. Регистрация участников

Тривалість: 01 Годин. 00 Хв.
Початок: 08:30

2. Проба сцены/Саундчек

Тривалість: 00 Годин. 50 Хв.
Початок: 09:30

3. Открытие фестиваля Global Talent

Тривалість: 00 Годин. 15 Хв.
Початок: 10:20

4. Vocal / Pop Solo Kids-1 (7-9)

Кількість учасників: 3
Тривалість: 00 Годин. 10 Хв.
Початок: 10:35
  1. 155 Гарбузюк Оля / "Somebody to love" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:26
  2. 58 Измайлова Алиса / "На Ивана на Купайла" / / / Харків - 03:04
  3. 110 Селезньова Єсєнія / "Селезньова Єсєнія 8 років “Oops”" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:05

5. Vocal / Pop Solo Kids-2 (10-12)

Кількість учасників: 10
Тривалість: 00 Годин. 34 Хв.
Початок: 10:45
  1. 93 Карімі Юлія / "Love on top" / / Katapulta Art Music School / Київ - 01:45
  2. 173 Торгачова Наталія / "Ой, ти жайворонку" / / Труля-ля-та / Суми - 02:56
  3. 113 Усенко Лєна / "Carly Rae Jepsen — «Call Me Maybe» (cover by Олена Усенко)" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:28
  4. 169 Пасько Назар / "Radioactive" / / ENGAmusic / Дніпро - 03:00
  5. 140 Талпа Настя / "Брюнетки краще" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:45
  6. 111 Соловйов Олександр / "Mama know best" / / Вокальная шоу-группа "Новые люди" / Харків - 03:20
  7. 115 Ткачук Марія / "Despacito" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:51
  8. 91 Борбуневич Вікторія / "The best" / / / Вінниця - 04:00
  9. 11 Сизова Анастасия / ""Alive" Sia,Adele,Tobias Jesso Jr.3-" / / Народний театр пісні Експресія / Харків - 03:29
  10. 149 Кравець Софія / "Gold Watch" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:22

6. Vocal / Pop Solo Juniors-1 (12-14)

Кількість учасників: 13
Тривалість: 00 Годин. 49 Хв.
Початок: 11:19
  1. 153 Комiсарчук Максим / "treat you better" / / school / Чернівці - 01:51
  2. 246 Руснак Анастасія / ""Seven nation army"" / / Школа вокалу Джем / Чернівці - 03:40
  3. 151 Фоломеева Ольга / "Покатай по Україні" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:30
  4. 28 Сковородка Софія / "Ain't no other man " / / Студія Triton Music / Харків - 03:57
  5. 96 Сур Марія / "Bang bang-Jessie J,Ariana Grande,Nicki Minaj" / / Арт центр "Премьера" / Запоріжжя - 03:00
  6. 82 Деркач Вероніка / ""I have nothing Whitney Houston" з КФ Охоронець" / / Cупер школа / Київ - 04:00
  7. 83 Суслов Данило / " Суслов Данило " / / / Харків - 03:11
  8. 86 Дубок Галина / "Rolling in the deep" / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:50
  9. 46 Клименко Іван / "Le temps de caterdale" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:35
  10. 62 Абасова Аміна / "Відьма" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:13
  11. 50 Пісарцова Поліна / "Never enough " / / / Харків - 03:00
  12. 1 Книш Олександра / "We are the champions " / / Вокальна студія «Art style” / Запоріжжя - 03:27
  13. 64 Базаренко Тимофій / "My Baby You" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:42

7. Vocal / Pop Solo Juniors-2 (15-18)

Кількість учасників: 12
Тривалість: 00 Годин. 51 Хв.
Початок: 12:08
  1. 59 Гондаренко Анастасія / "Анастасия Гондаренко - Forget You" / / / Харків - 02:49
  2. 174 Мажнікова Марія / "Кораблі" / / Труля-ля-та / Суми - 03:22
  3. 176 Приходько Владислава / "Антарктида" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:56
  4. 27 Компанієць Ріна / "Mercy on me" / / Студія Triton Music / Харків - 03:59
  5. 141 Воропай Марія / "«It's Oh So Quite»" / / Театр пісні Поляріс / Суми - 03:37
  6. 116 Решко Іванна / "Shallow" / / Вокальна студія / Mukacheve - 03:34
  7. 102 Лозіна Софія / "I Knew You Were Trouble (Taylor Swift)" / / Katapulta Art Music School / Київ - 03:24
  8. 128 Терехова Поліна / / / Київська Муніципальна Естрадно-Циркова Академія / Київ - 04:30
  9. 81 Посна Анастасія / ""One and Only"-Adele " / / НТТМ / Суми - 03:50
  10. 90 Головко Марія / "Тримай мене " / / / Генічеськ - 04:20
  11. 76 Мурміль Анастасія / " "Seven Nation Army"" / / / Bucha - 03:28
  12. 44 Іванченко Катерина / "Stone Cold" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:14

8. Vocal / Pop Duo-Trio Kids

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 06 Хв.
Початок: 12:59
  1. 282 "У долі своя весна" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 02:02
  2. 114 "*Uptown Funk * Марк Ронсон" *Hot Band* / / Katapulta Art Music School / Київ - 02:48

9. Vocal / Pop Duo-Trio Juniors

Кількість учасників: 5
Тривалість: 00 Годин. 19 Хв.
Початок: 13:05
  1. 63 "Вільна" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:15
  2. 57 "Faith" Wonder / / / Харків - 02:46
  3. 12 ""Намалюю тобі зорі" Тина Кароль" Тріо "SunShine" / / Народний театр пісні Експресія / Харків - 03:09
  4. 29 "Show me how you burlesque" дует "So.Ri." / / Студія Triton Music / Харків - 03:05
  5. 70 "Пустельник" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 03:15

10. Vocal / Pop Small Form Juniors

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 10 Хв.
Початок: 13:24
  1. 280 "Say Something" COLA / / Open art studio / Київ - 04:00
  2. 179 "Uptown Funk" / / Вокальна студія Art-Style / Запоріжжя - 04:31

11. Music / Beatbox Juniors

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 08 Хв.
Початок: 13:34
  1. 291 Чокан Володимир / "Вова Чокан" / / / Київ - 04:00
  2. 14 Прилипко Максим / "Максим Прилипко" / / / Дніпро - 03:00

12. Judges Presentation

Тривалість: 00 Годин. 07 Хв.
Початок: 13:42

13. Dance / Street Perfomance Small Form Kids

Кількість учасників: 3
Тривалість: 00 Годин. 11 Хв.
Початок: 13:49
  1. 285 "Dance family" / / Dance Family / Київ - 04:00
  2. 187 "Like me crew" / Олефір Яна / ilike dance complex / - 02:05
  3. 56 "hip hop" Dance studio "Art-lіne" / / Dance studio Art Line / Мукачеве - 02:11

14. Dance / Street Perfomance Small Form Juniors

Кількість учасників: 9
Тривалість: 00 Годин. 28 Хв.
Початок: 14:00
  1. 288 "Uk-Ki" Uk-ki D_line_S / Морозова Марина / D_line_S / Київ - 02:00
  2. 294 "Fancy_G" Fancy_G / / DDC / Дніпропетровськ - 02:30
  3. 292 "ADC Crew - IDC" ADC Crew - IDC / Грек Дмитро / INSIDE Dancing Center / Чернігів - 02:49
  4. 237 "Open" / Вороновская Марина / MV DANCE studio/TOP SHOT / Дніпропетровськ - 02:54
  5. 148 "D•Girls crew" D•Girls crew / Ильин Миша / D•Girls crew / Київ - 02:13
  6. 261 "Бейонсе" / / My Dance Studio / Хмельницький - 02:45
  7. 239 "Crazy Doctors" Sol Spirit / / Dance School Sol / Суми - 03:10
  8. 240 "JuniCrew - Стюардеси" / Лесик Яна / iLike Dance Complex / Львів - 02:03
  9. 281 "KaZus crew " KaZus crew / Иванюк Полина / KaZus crew / Київ - 01:39

15. Dance / Street Perfomance Big Form Kids

Кількість учасників: 10
Тривалість: 00 Годин. 36 Хв.
Початок: 14:28
  1. 290 "Little Mix" / / MV DANCE studio/TOP SHOT / Дніпропетровськ - 03:00
  2. 293 "Lucky Crew - IDC" / Грек Дмитро / INSIDE Dancing Center / Чернігів - 02:07
  3. 22 "Dance Family" / Карагатій Катерина / Dance Family / Київ - 04:00
  4. 186 "Future legends " Future legends / Олейник Анастасия / Talant Center DDC / Дніпро - 02:27
  5. 278 "THE BOND" / Бондаренко Анна / BD Studio / Київ - 04:00
  6. 238 "JB SOl" JB SOl / / Dance School Sol / Суми - 02:55
  7. 78 "Watch Us Rise" / / Студія Танцю "Ренесанс+" / Київ - 02:54
  8. 263 "Bad Kids Club" / Скрипка Валерій / TopOne/BadKidsClub / Київ - 02:49
  9. 108 "Detki Crew" Detki Crew / Петрушевский Иван / Open Art Studio / Київ - 02:53
  10. 2 "Braves Crew" Braves Crew / / Braves Crew / Миколаїв - 02:45

16. Dance / Street Perfomance Big Form Juniors

Кількість учасників: 6
Тривалість: 00 Годин. 27 Хв.
Початок: 15:04
  1. 287 "I-SEE CREW" I-SEE CREW / Пентюхіна Єлизавета / Open art studio / Київ - 03:10
  2. 87 "Only Forward" Студія танцю Агілас / / Агілас / Коломия - 04:05
  3. 16 "Dance Family Show Team" Dance Family Show Team / Будённая Антонина / Dance Family / Київ - 06:00
  4. 231 "Sharm-S Angellas Crew" Sharm-S Angellas Crew / Олішевська Валентина / Sharm-S / Angellas Crew / Вінниця - 03:30
  5. 163 "Dance Studio Broadway" BFam / / Dance studio Broadway / Чернігів - 03:40
  6. 43 "Feel it" / / Dance studio Bright emotions / Тернопіль - 02:46

17. Dance / Best Dance Show / Adults

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 07 Хв.
Початок: 15:31
  1. 229 "Натовп" Two Visions Concept / / Two Visions Concept / Київ - 02:29
  2. 256 "Saint Lemon Crew" Saint Lemon crew / Рязанова Анастасия / Topone/Saint Lemon crew / Київ - 02:30

18. Awarding ceremony

Тривалість: 00 Годин. 50 Хв.
Початок: 15:38

Stage 2