Timing

8 червня / Реєстрація учасників / 8 Червня

Main Stage


1. Регистрация участников

Тривалість: 01 Годин. 00 Хв.
Початок: 08:00

2. Проба сцены

Тривалість: 00 Годин. 50 Хв.
Початок: 09:00

3. Подготовка сцены

Тривалість: 01 Годин. 10 Хв.
Початок: 09:50

4. Открытие фестиваля ВидеоЖара

Тривалість: 01 Годин. 00 Хв.
Початок: 11:00

5. Открытие фестиваля Global Talent

Тривалість: 00 Годин. 15 Хв.
Початок: 12:00

6. Circus / Acrobatics / Gymnastics Duo-Trio Kids

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 10 Хв.
Початок: 12:15
  1. 99 ""Звук Життя"" / / Циркова студiя "Cabriole" / Київ - 04:25
  2. 100 ""Дзеркало"" / / Циркова студiя "Cabriole" / Київ - 03:54

7. Circus / Acrobatics / Gymnastics Duo-Trio Juniors

Кількість учасників: 2
Тривалість: 00 Годин. 09 Хв.
Початок: 12:25
  1. 21 "Унісон" / / Arlet / Тростянець - 03:10
  2. 98 ""Знамення"" / / Циркова студiя "Cabriole" / Київ - 03:42

8. Circus / Acrobatics / Gymnastics / Group / Kids

Кількість учасників: 4
Тривалість: 00 Годин. 21 Хв.
Початок: 12:34
  1. 101 ""Скарб Світу"" / / Циркова студiя "Cabriole" / Київ - 04:26
  2. 147 "акробатический номер "Кораллы"" / / Естрадно-циркова cтудія Eridan / Рівне - 04:58
  3. 97 ""Дерево Удачі"" / / Циркова студiя "Cabriole" / Київ - 05:06
  4. 20 "INDIGO" Акробатично-хореографічний колектив "ARLET" / / Arlet / Тростянець - 03:33

9. Dance / Contemporary / Jazz / Modern Duo-Trio Kids

Кількість учасників: 3
Тривалість: 00 Годин. 11 Хв.
Початок: 12:55
  1. 265 "Нав'язлива" / / Totem Dance School / Київ - 02:37
  2. 88 "Числонавты" Танцевальный клуб "Акцент" / / Танцевальный клуб "Акцент" / Київ - 02:03
  3. 36 ""Время"" / / Дитячий хореографічний ансамбль "Bliss" / Київ - 03:37

10. Dance / Contemporary / Jazz / Modern Small Form Kids

Кількість учасників: 6
Тривалість: 00 Годин. 21 Хв.
Початок: 13:06
  1. 65 "Оптиміст" / / Студія танцю "A6 junior" / Київ - 03:16
  2. 297 "The monster's" / / Dance Сentre Artes / Суми - 02:37
  3. 284 "Личность" Soul Dance / / Soul Dance / Черкаси - 02:50
  4. 158 "Дети будущего" Танцевальный клуб "Акцент" / / Танцевальный клуб "Акцент" / Київ - 02:07
  5. 79 "Вирус" / / Центр Джаз-Модерн / Краматорськ - 03:00
  6. 53 "Welcome home" Dance studio "Art-line" / / Dance studio Art Line / Мукачеве - 02:59

11. Dance / Contemporary / Jazz / Modern Small Form Juniors

Кількість учасників: 6
Тривалість: 00 Годин. 22 Хв.
Початок: 13:27
  1. 201 "Introvertium" Totem Dance School / / Totem Dance School / Київ - 03:28
  2. 66 "All for one" / / Студія танцю "A6 junior" / Київ - 03:14
  3. 249 "За нелюбимого" Dance centre Artes / / Dance Сentre Artes / Суми - 03:14
  4. 68 "Bohemian Rhapsody" / / Студия танца "Пару-Па" / Черкаси - 02:48
  5. 34 "Амматис" SIA dance company / / SIA dance company / Одеса - 02:40
  6. 41 "Замало для мене" / / Сплеск / Львів - 02:23

12. Dance / Contemporary / Jazz / Modern Big Form Kids

Кількість учасників: 4
Тривалість: 00 Годин. 16 Хв.
Початок: 13:49
  1. 159 "Human" / / Dance studio Broadway / Чернігів - 03:00
  2. 35 ""Зазеркалье"" Дитячий хореографічний ансамбль "Bliss" / / Дитячий хореографічний ансамбль "Bliss" / Київ - 04:09
  3. 200 "Електрика" Totem Dance School / / Totem Dance School / Київ - 03:16
  4. 145 "ЭТО ТО В ЧЕМ МЫ ЖИВЕМ СЕГОДНЯ" JARDIN DE LA DANCE / / JARDIN DE LA DANCE / Ірпінь - 03:00

13. Dance / Free Dance Category Small Form Kids

Кількість учасників: 3
Тривалість: 00 Годин. 11 Хв.
Початок: 14:05
  1. 193 "MEGO" CREATIVE DANCE STUDIO / / Creative Dance Studio / Мукачеве - 03:41
  2. 67 "I can't show my face" / / Студія танцю "A6 junior" / Київ - 02:39
  3. 262 "From inside out" / / Сплеск / Львів - 02:35

14. Dance / Free Dance Category Small Form Juniors

Кількість учасників: 3
Тривалість: 00 Годин. 11 Хв.
Початок: 14:16
  1. 248 "Formula Artes" / / Dance Сentre Artes / Суми - 02:16
  2. 260 "Спартанки" / / My Dance Studio / Хмельницький - 02:25
  3. 202 "Movemento" Totem Dance School / / Totem Dance School / Київ - 04:00

15. Dance / Free Dance Category Big Form Kids

Кількість учасників: 4
Тривалість: 00 Годин. 15 Хв.
Початок: 14:27
  1. 296 "Пташиний гамір" / / Студия А6 / Київ - 03:10
  2. 252 "My World" / / Dance Сentre Artes / Суми - 03:23
  3. 161 "Зграя" / / Dance studio Broadway / Чернігів - 03:00
  4. 203 "Feminine" TeensPro/Myway Dance Centre / / Myway Dance Centre / Київ - 02:10

16. Dance / Free Dance Category Big Form Juniors

Кількість учасників: 4
Тривалість: 00 Годин. 23 Хв.
Початок: 14:42
  1. 283 ""Там, де гори димлять"" 40 / / Театр танцю "Майстерня почуттів" / Богородчани - 07:40
  2. 295 "Time Iimit" / / Студия А6 / Київ - 03:50
  3. 242 "Power inside us" ANGELS / / Allyans Dance School / Чернігів - 02:58
  4. 279 ""Зозулина доля"" Театр танцю "Майстерня почуттів" / / Театр танцю "Майстерня почуттів" / Богородчани - 05:50

18. Awarding ceremony

Тривалість: 01 Годин. 00 Хв.
Початок: 15:05

Stage 2